Прикладне Айкідо в Одесі

Прикладне Айкідо в Одесі

1 та 2 серпня 2020 представники Клубу Прикладного Айкідо “Лазар” завітали до Одеси.

Ми провели кілька тренувань спільно з місцевими представниками бойових мистецтв та бажаючими познайомитися з Прикладним Айкідо. Два тренувальні дні пролетіли як одна мить, проте були вкрай продуктивними та пройшли в прекрасній, дружній атмосфері.

Хочемо подякувати організатору події Станіславу Андріанову за запрошення та проявленний інтерес до дисципліни, якою ми займаємося. Раді були поділитися досвідом, спільно потренуватися та розібрати нюанси і деталі Прикладного Айкідо. Будемо раді знову зустрітися в Одесі, і з нетерпінням чекатимемо в гості в Києві.

Дякуємо усім, хто завітав до нас на заняття і з Одеси, і з Чорноморська. За те, що ви провели ці дні з нами. За ваш інтерес та наполегливість під час тренувань.

Окрема величезна подяка усім представникам КПА “Лазар”, які знайшли змогу поїхати з нами і зробити ці вихідні справді незабутніми. Ми вкотре впевнюємося в тому, що разом ми можемо досягти будь яких цілей. Тому що ми одна велика і потужна айкіродина.

Початок покладено. А значить, що ми обов’язково ще не раз відвідаємо і Одесу, і Чорноморськ, і не тільки. Хто зна, можливо літні збори в Одесі чи під Одесою стануть для нас регулярною та невід’ємною складовою тренувального процесу. Тож слідкуйте за новинами та анонсами на нашій офіційній сторінці у Фейсбук.

З повагою,
Тренерський склад Клубу Прикладного Айкідо “Лазар”