Відновлення навчального процесу на Борщагівці

Відновлення навчального процесу на Борщагівці

Шановні батьки та вихованці КПА “Лазар”, ми раді повідомити про відновлення навчального процесу на Борщагівці у Дитячому клубі “Холлі”. Старт тренувань відбудеться 26.04.2022. Дні лишаються без змін – вівторок та п’ятниця. Час початку занять можна уточнити в телефонному режимі або в приватних повідомленнях у наших тренерів. Всю контактну інформацію можна знайти тут.

Поки стартує тільки цей зал, адже в ньому можна проводити заняття і знаходитися в приміщенні навіть під час повітряної тривоги, що підтверджено спеціалізованою комісією з надзвичайних ситуацій при КМДА. Тому всіх, хто залишився у столиці і мешкає на правому березі – будемо раді бачити на тренуваннях.

Враховуючи непросту економічну ситуацію в нашій країні, фінансова політика Клубу буде максимально лояльною. Це дозволить кожному приєднатися до навчального процесу, незалежно від того, яка у Вас ситуація. Всі деталі можна обговорити з нашим головним тренером, Юрієм Петровічевим. Наголошуємо, що відсутність змоги оплачувати заняття у цей непростий для країни час, не буде перешкодою для відвідування Клубу. Якщо захочете, ви також можете оплатити заняття тим, хто наразі не має змоги це зробити.

Побачимось на татамі!

З повагою,

Головний тренер КПА “Лазар”
Юрій Петровічев