В Києві відбулася атестація учнів КПА "Лазар" на нові пояси

В Києві відбулася атестація учнів КПА “Лазар” на нові пояси

16 травня у Києві відбулася велика річна атестація учнів Клубу “Лазар” за програмою Міжнародної Федерації Прикладного Айкідо, в якій брали участь майже сто наших вихованців, з усіх вікових груп. Хочемо привітати усіх з отриманням нових поясів та відмітити плідну підготовку наших учнів, яку високо оцінили як присутні глядачі, так і екзаменаційна комісія. Пишаємося вашими результатами!

Також відзначимо, що вихованці Клубу “Лазар” успішно склали іспити на усі ступені, включаючи Чорний Пояс, 1 Дан. Таким чином, за результатами проведеної атестації, наш Клуб поповнився 10 Майстрами Прикладного Айкідо, які тепер є володарями чорних поясів. З чим ми і вітаємо кожного, хто доклав зусиль для досягнення цього рівня. Усім учням, які наполегливо працювали впродовж 7-8 років шляху. Батькам, за довіру та підтримку, без якої ми не змогли би досягти таких результатів. Усім асистентам та тренерам, які допомагали готуватися та демонструвати отримані навички безпосередньо на атестації.

Вітаємо також усіх представників інструкторського складу, які цього дня також успішно склали іспит і отримали свої нові пояси. Пишаємося кожним і маємо за честь працювати разом.

Хочемо висловити подяку Рижакову Андрію Вадимовичу, головному тренеру Клуб Прикладного Айкідо “Київ”, який цього дня очолював екзаменаційну комісію. Та усім, хто допомагав в організації заходу.

Тренувальний процес в нашому клубі продовжується в звичному режимі, тож рухаємося далі до нових звершень та нових знань разом!

З повагою,
Тренерський склад Клубу Прикладного Айкідо “Лазар”