Щорічний осінній семінар з Прикладного Айкідо в Павлограді

Щорічний осінній семінар з Прикладного Айкідо в Павлограді

У суботу, 26 вересня, у Павлограді, Дніпропетровської області, на базі Клубу Прикладного Айкідо “Шершень” відбувся щорічний осінній семінар з Прикладного Айкідо та клубна атестація учнів на нові пояси.

Захід пройшов під керівництвом головного тренера Клубу Прикладного Айкідо “Київ” Андрія Рижакова, чорний пояс 4 Дан, та його асистента Юрія Євтушенко, чорний пояс 1 Дан. Також у семінарі взяли участь представники КПА “Лазар” Юрій Петровічев та Валерій Приходченко. Нажаль, карантинні обмеження не дозволили відвідати захід представникам клубів із Одеси та Словянська, але ми впевнені, що в подальшому зможемо бачитися на семінарах як у Павлограді, так і в інших містах України.

Хочемо відмітити прекрасну організацію заходу, який пройшов у дружній атмосфері та був дуже продуктивним. Також ми високо оцінили рівень підготовки усіх вихованців та тренерського складу КПА “Шершень” до семінару та атестації. Ми пишаємося тим прогресом, якого вдалося досягнути усім учням з моменту нашої останньої зустрічі, і бажаємо плідного руху вперед на ниві вивчення Прикладного Айкідо.

Також хочемо привітати усіх претендентів з отриманням нових поясів, як за дитячою, так і за дорослою програмою. Бажаємо підкорення нових вершин та невпинного руху вперед.

Подивитися фотозвіт з події можна тут.

З повагою,
Тренерський склад Клубу Прикладного Айкідо “Лазар”