Осіннє тренування в м.Павлоград з клубом "Шершень"

Осіннє тренування в м.Павлоград з клубом “Шершень”

12 жовтня тренери Клубу Прикладного Айкідо “Лазар”, Юрій Петровічев і Валерій Приходченко, на запрошення наших друзів і колег з КПА “Шершень” відвідали місто Павлоград, Дніпропетровської Області. Тренувальний день видався вкрай насиченим! Дитячі та дорослі тренування, розбір технік Прикладного Айкідо і багато іншого, що вилилося практично в цілий день тренувань з самого ранку і до пізнього вечора.

Не дивлячись на те, що Клуб “Шершень” робить тільки свої перші кроки в освоєнні Прикладного Айкідо, ми не можемо не відзначити дуже високий рівень підготовки до заходу. Всі учні продемонстрували прекрасне знання базових переміщень, технік і принципів стилю, в якому ми працюємо. За це хочемо висловити окрему подяку тренерам Клубу “Шершень” Олексію Силіну і Олександру Олейнику і високо оцінити їх роботу.

Так само дякуємо нашим друзям за прекрасну організацію заходу. Все пройшло на найвищому рівні. Тренування пройшли в дружній, комфортній та плідній атмосфері. Окремо хотілося б сказати “дякуємо” всім батькам і учням, які взяли участь в заняттях. Ми раді, що тепер ви теж є частиною нашої великої айкі-родини. І ми щиро бажаємо вам подальшого розвитку і відкриття для себе нових горизонтів в Прикладному Айкідо.

Раді, що географія клубів на території України розширюється. Зі свого боку ми готові надати всю можливу підтримку і допомогу для розвитку напрямку не тільки в Дніпропетровській Області, спільно з Клубом Прикладного Айкідо Шершень, але і по всій Україні.

З повагою,
Тренерський склад Клубу Прикладного Айкідо “Лазар”