Онлайн та самостійні тренування на час карантину

Онлайн та самостійні тренування на час карантину

Шановні учні Клубу Прикладного Айкідо “Лазар”!

Нажаль, всі ми зараз зіштовхнулися з дуже непростою ситуацією через оголошену пандемію та введення карантинних заходів. Ми ретельно дотримуємося усіх рекомендацій та постанов, тому функціонування залів поки що лишається неможливим. Але ніхто не відміняв підготовку до атестації. Вона обов’язково буде проведена після зняття чи пом’якшення умов карантину і з дотриманням усіх вимог та рекомендацій Кабінету Міністрів України, МОЗ та ВООЗ.

Тому на період карантину ми розпочинаємо он-лайн тренування, в яких може взяти участь кожен учень нашого Клубу. Для участі в заняттях Вам знадобиться гаджет з підключенням до інтернету, а саме ПК, ноутбук, планшет чи телефон, а також місце вдома, де ви зможете тренуватися. З приводу форми одягу, то тренуватися бажано в кімоно, але допускаються тренування в зручному спортивному одязі.

Онлайн тренування проводяться тричі на тиждень: щопонеділка, щосереди та щоп’ятниці о 17:00 за київським часом. Більш детальну інформацію з приводу участі в онлайн заняттях та відповіді на усі технічні питання можна отримати на нашій офіційній сторінці у Facebook.

Для тих, у кого з тих чи інших причин немає можливості до нас приєднатися, хочемо нагадати про необхідність самостійних тренувань. Ви всі знаєте наші стандарні навантаження, тому, будь ласка, займайтеся індивідуально. Якщо Вам потрібна допомога в тому, щоби освіжити в пам’яті всі вправи, Ви можете звязатися з нашими тренерами. Всі контакти можна знайти тут.

З повагою,
Тренерський склад Клубу Прикладного Айкідо “Лазар”