Навчальний сезон 2018/19 офіційно завершено

Навчальний сезон 2018/19 офіційно завершено

Клуб Прикладного Айкідо «Лазар» офіційно оголошує про закінчення навчального сезону 2018/19. Ми вдячні всім і кожному за прекрасний і плідний рік, який приніс багато досягнень і допоміг поставити нові завдання вже на наступний сезон. Сьогодні ми хотіли би підбити підсумки зробленого і реалізованого.

Мабуть, найважливішим зі зробленого, можемо сміливо назвати відкриття нового залу в спорткомплексі КНЕУ ім В.Гетьмана. Ми переїхали туди із значно меншого приміщення і дуже раді, що, не дивлячись на зміну місця проведення тренувань, хоча і не кардинальну, багато учнів залишилися з нами і знайшли можливість відвідувати тренування в новому просторому залі. І, звичайно ж, раді всім, хто приєднався до нашої айкіродини вже на новій локації.

Також дуже раді, що за рахунок великих розмірів залу, ми змогли сформувати хорошу дорослу групу і раді всім, хто приєднався до нас в цьому навчальному році. Деякі учні вже здали іспит на свій перший пояс в Прикладному Айкідо, з чим ми їх окремо вітаємо.

Найголовнішою подією будь-якого сезону завжди є семінар і велика клубна атестація. Цей рік винятком не став. У березні ми були раді вітати в Києві главу Міжнародної Федерації Прикладного Айкідо, Майстра Радоіцу Спасовіча, Чорний пояс 9 Дан СОКЕ. Дякуємо за чудовий і дуже продуктивний семінар, а також за проведення іспиту та можливість тренуватися разом.

Голова Федерації високо оцінив рівень підготовки учнів нашого Клубу. Всі, хто був допущений нами до іспиту, успішно його пройшли і отримали свої заслужені пояси. Ми раді, що в цьому році це були атестації на всі учнівські ступені, а також на майстерські. Олена Морачевич успішно склала іспит і отримала високе звання Майстер Прикладного Айкідо, чорний пояс 1 Дан. Головний тренер Клубу, Юрій Петровічев, успішно пройшов атестацію, за результатами якої йому було присвоєно 2 Дан Прикладного Айкідо. Щиро вітаємо наших тренерів і бажаємо їм подальшого розвитку.

Також на семінарі Майстер Радоіца Спасовіч високо оцінив зроблене нами за цей період і наш внесок у розвиток Прикладного Айкідо на території Києва та України. Клуб Прикладного Айкідо «Лазар» був нагороджений спеціальною відзнакою за внесок у розвиток цього напрямку.

Ми раді, що на семінар до Києва також приїхали хлопці з міста Павлоград, Дніпропетровської області. І цей приїзд став початком хорошої і міцної дружби і співпраці. Уже в травні, з візитом у відповідь, Павлоград відвідав наш головний тренер. Провів кілька тренувань і познайомив хлопців та дівчат, що тренуються там, з особливостями і нюансами Прикладного Айкідо. А вже на початку червня ми були раді приймати павлоградских гостей на наших тренуваннях в Києві. Впевнені, що в наступному навчальному році ми обов’язково відвідаємо Дніпропетровську область з семінаром і будемо раді бачити всіх бажаючих.

Крім значних і глобальних моментів, було зроблено багато поточної роботи. Ми також хочемо подякувати всім нашим друзям і партнерам, які підтримували і підтримують нас на цьому шляху. Серед них хотілося б відзначити Дитячий Клуб «Холлі», Cortez Fight Team, Laci Develop, а також багатьох, хто завжди залишається за кадром, але допомагає нам робити нашу роботу. Також дякуємо батькам і учням, за віру і довіру. Ми раді і горді, що ви з нами.

Літні канікули ми зустрічаємо з задоволенням від виконаної роботи і великими планами на наступний рік. Найближчі пару місяців будемо відпочивати і набиратися сил. Проводьте цей час з близькими і рідними. Гуляйте, купайтеся, радійте сонцю і перезаряджайте батарейки.

Новий тренувальний сезон 2019/20 ми відкриємо у вересні. І в нас на нього великі плани. Слідкуйте за новинами! Не забувайте підписуватися на нашу сторінку в Фейсбук, там завжди є свіжа й актуальна інформація. Всі термінові й оперативні новини ми викладаємо на нашому каналі в Телеграм.

Гарних канікул! Дякуємо, що ви з нами

Щиро Ваш,

Тренерський склад Клубу Прикладного Айкідо «Лазар»