Літня атестація 2022 та робочий липень

Літня атестація 2022 та робочий липень

Цьогоріч липень почався вкрай незвично для нас. З одного боку, вперше за дуже багато років ми працюємо в залах, замість канікул чи виїздів у літні табори. З іншого боку, відбулася атестація наших учнів на нові пояси. І хоча цього разу кількість учасників екзамену була невеликою, цінність і важливість заходу для нас переоцінити вкрай складно. Ми щиро вітаємо усіх учнів, що зараз відновили навчання та успішно склали іспит на нові пояси.

Не зважаючи на невелику кількість учасників, екзамен було складено на всі пояси від жовтого до коричневого. Хочеться відмітити високий рівень підготовки дітей, навіть не зважаючи на перерву у тренуваннях, викликану широкомасштабним російським військовим втогненням. Саме активна постійна робота в регулярному тренувальному режимі, яка передувала усім подіям, стала запорукою успішної атестації. Це вкотре доводить, що знання та навички, отримані під час тренувань, залишаються з дітьми надовго, навіть у разі вимушеної паузи. І за потреби можуть бути використані як для демонстрації, так і для самозахисту, що власне і є основною задачею, яка стоїть перед нами – навчити дітей захищати себе. Що наші учні і продемонстрували на початку цього місяця, під час внутрішньої атестації.

Ми вкотре хочемо подякувати батькам за довіру та підтримку. І за те, що, навіть у цей непростий час, Ви залишаєтеся разом із нами. Окрема величезна подяка усім, хто підтримує наш Клуб у поточній ситуації. Адже допомога і підтримка кожного є безцінною та допомагає нам продовжувати функціонування, попри труднощі та виклики, що постали перед всіма нами. Окрема величезна подяка усім захисникам та захисницям України. Завдяки Вам ми можемо повернути дітям трохи дитинства та радості. І ми працюємо з вдячністю за це, щодня пам’ятаючи, завдяки кому у нас є така змога.

Цей липень буде робочим. Формат лишається тим же, з об’єднаними групами. Функціонують зали на Борщагівці та Позняках. Більш детальну інформацію з приводу поточного розкладу можна отримати в телефонному режимі. Всі контакти зібрані тут.