Тренування

Лежати на дивані і скаржитися на постійну втому, чи подолати власну лінь та зробити щось корисне для свого здоров’я? Для нас вибір очевидний. Ми – за здоров’я. Причому як фізичне, так і психологічне. Адже переоцінити корисний вплив спорту на організм неможливо.

Сучасний світ подарував нам безліч можливостей, але й наклав свій відбиток:

  • Переймаєтесь, що у вас майже повністю відсутня фізична активність?
  • Хронічна втома та дискомфорт через сидячий спосіб життя?
  • Бентежать вікові зміни?
  • Потрібно перезавантажитись та відволіктись від рутини чи роботи?
  • Бажаєте знайти однодумців та потрапити у привітний колектив?
  • Не любите змагальні види спорту?
  • Бажаєте краще відчути себе і позбутися розкординації?

Тоді Вам потрібно на тренування. А тренування з Прикладного Айкідо в Києві – це до нас. Без вікових обмежень і без зайвих ритуалів. Дружня атмосфера. Зручне розташування залів на правому та лівому берегах Дніпра. Поруч з метро та зручними транспортними розв’язками.

Ми працюємо у змішаних групах і не ділимо учнів на новачків та більш досвідчених, а це дозволяє швидко опанувати основи та рухатися вперед. Обмежена кількість людей у дорослих групах і присутність кількох тренерів на одному занятті. Це означає, що замість того, аби намагатись дати раду самосиійно, Ви однозначно отримаєте увагу тренера і зможете ефективно тренуватися та розвиватися.

В нашому Клубі чоловіки та жінки займаються разом, що дозволяє дівчатам випробувати свої сили та отримані навички на партнерах, чиї габарити можуть значно переважати їх власні. Також наявність партнерів різної статури дозволить спробувати та відпрацювати різні прийоми.

Логічна та структурована програма тренувань для дорослих дозволить пройти увесь шлях від початківця до Майстра максимально ефективно.

Дитяча програма розроблена з урахуванням усіх особливостей зростаючого організму. Але вона матиме не лише фізичний вплив на дитину. Більш детально про це можна прочитати в розділі Айкідо для дітей.

І найголовніше: приєднатися до нас можна в будь-який момент навчального року. Не чекайте понеділка, нового тижня, чи початку наступного місяця. Щоб дізнатися наявність вільних місць, зателефонуйте просто зараз. Всі контакти тут. Або напишіть нам у Viber, Telegram, чи WhatsApp.

Залишились запитання? Відповіді на найбільш розповсюдженіші ми зібрали тут.