Який спорт обрати для дитини

Единоборства для детей айкидо

Який спорт обрати для дитини

У певний момент перед більшістю батьків постають питання:

  • На яку секцію віддати дитину?
  • Який спорт корисний для дітей?
  • Як дати дитині можливість гармонійно розвиватися?

У пошуках відповідей багато хто звертається до знайомих, чиї діти вже освоюють будь-які спортивні дисципліни. Хтось починає борознити простори інтернету, в якому є безліч абсолютно різноманітних пропозицій, варіантів, напрямів і секцій. Сучасний світ пропонує неймовірну кількість спортивних напрямків, серед яких футбол, баскетбол, гандбол, плавання, бокс і багато іншого.

Цей список можна продовжувати нескінченно довго. Але на наше тверде переконання найбільшу користь можуть принести єдиноборства. У чому ж їх основні переваги?

Чим заняття єдиноборствами корисні для дітей

Головна користь полягає в тому, що на цих заняттях розвивається не тільки тіло. Під час тренувань проходить досить серйозний виховний процес. У будь-якому єдиноборстві важлива дисципліна, вміння приборкати свої емоції, повага до старших і допомога друзям. Єдиноборства для дітей – це виховання не тільки тіла, а й духу.

І ось тут виникає вже наступне питання – якому виду спорту віддати перевагу? Це питання суто індивідуальне для кожного. Ніхто не знає своїх дітей краще, ніж власні батьки, і саме їм варто вибрати, чому дитина присвятить свій час.

Світ єдиноборств різноманітний. Спорт в Києві, як і в Україні в цілому, представлений безліччю напрямків: карате, тхеквондо, бокс, тайський бокс, кікбоксинг, джиу-джитсу, ушу, кунг-фу, дзюдо і так далі.

Але для нас особливе місце займає айкідо. Причина тому дуже проста – це не змагальний вид спорту.

Чому варто віддати дитину на Прикладне Айкідо

В айкідо немає тих, хто програв, немає других і третіх місць, або ж останнього місця в турнірній таблиці. Немає всіх тих моментів, які можуть здатися дорослому незначними, але для дітей будуть справжньою катастрофою, здатною породити сумніви у своїх здібностях. Дитина може не просто почати турбуватися, а зневіритися в тому, що вона може чогось досягти. Може жити і займатися з думкою, що вона завжди друга, як би сильно не викладалася і що б не робила. В айкідо дитина ніколи з цим не зіткнеться. Її єдиним головним противником буде вона сама. А мета буде завжди одна – ставати краще за себе самого, розвиватися завжди, весь час рухатися вперед.

Прикладне Айкідо для дітей – це можливість розвинути свої фізичні можливості, виховати характер, навчитися дружити і допомагати тому, хто стоїть поруч з тобою. Найголовніше: дитяче айкідо – це гармонійний фізичний і психічний розвиток зростаючого організму. Це шлях, яким можна йти все життя.

Якщо ви задумалися, чи підходять заняття по Прикладному Айкідо для дівчаток, то більш детальну інформацію з цього приводу можна знайти тут.