Коли починати займатися айкідо

В каком возрасте можно начинать заниматься айкидо?

Коли починати займатися айкідо

Іноді нас, як тренерів, які викладають айкідо для дітей, запитують, чи не пізно записувати дитину на секцію при досягненні нею певного віку.

На це у нас відповідь одна – вікових обмежень в айкідо немає, тим більше їх немає в Прикладному Айкідо. Неважливо, в якому віці дитина або вже доросла людина захоче зайнятися спортом. Головне, що у неї виникло таке бажання.

Айкідо не є олімпійським видом спорту. Тут немає змагань, ідеального віку для початку або верхньої планки, після якої результати того, хто займається, не відповідають будь-яким нормативам і вимогам. Єдине, що важливо, – це бажання займатися, розвиватися, вчитися, відкривати для себе щось нове і ставати краще. Мабуть, головна наша мета, – стати краще, ніж учора. І, відповідно, єдині, з ким ми змагаємося, – це ми самі.

Формування груп

Всі тренування в нашому клубі розділені на вікові категорії. Неважливо, який район вас цікавить, чи то айкідо на правому березі, чи тренування з айкідо на лівому березі. У нас є групи для дітей:

  • від 5 до 7 років;
  • від 7 до 11;
  • від 12 до 16;
  • від 16 років і старше.

При виборі групи ми обов’язково спираємося на вік кожної дитини. Також враховуються його фізичні якості, зріст і комплекція. Ми хочемо, щоб кожній дитині було комфортно займатися, а тренувальний процес проходив з максимальною ефективністю. Важливо й те, щоб дитина потрапила в середовище своїх однолітків, з якими їй легше знайти спільні інтереси і теми для розмови. Оскільки ми намагаємося створити на своїх заняттях атмосферу дружелюбності та відкритості, багато учнів знаходять тут нових друзів.

Якщо ви вирішили віддати дитину на айкідо, неважливо, скільки їй років. Ми обов’язково підберемо групу, в якій дитині буде комфортно, і де вона зможе досягти найкращих результатів. Якщо у вас залишилися питання, ви завжди можете звернутися за консультацією до наших тренерів, які підкажуть найбільш оптимальний варіант. Контакти і повний розклад занять клубу представлені тут.