Форма для айкідо: коли ж все-таки купувати кімоно

Когда покупать кимоно

Форма для айкідо: коли ж все-таки купувати кімоно

Сьогодні розберемо одне з найбільш поширених питань: «У чому приходити на пробне заняття?» І «Коли варто купувати кімоно?». А також підкажемо, на якому кімоно, а точніше тренувальному Гі, зупинити свій вибір.

Кімоно дисциплінує, налаштовує на тренувальний лад і є найоптимальнішим одягом для занять, адже враховує всі особливості функціональних навантажень, з якими стикається той, хто тренується.

Але купувати гі для першого ж походу на тренування не зовсім раціонально. Для початку занять цілком підійде і звичайний спортивний одяг. Головне, щоб він був комфортним і не сковував рухів.

Як для дорослого, так і для дитини, підійдуть футболка і спортивні штани або шорти. Спершу варто позайматися і зрозуміти, що:

  • ви знайшли свою секцію;
  • вам чи вашій дитині комфортно;
  • є контакт з учителем, який проводить заняття.

Про те, як вибрати секцію, ми розповімо в іншій статті, а зараз повернемося до одягу для тренувань.

Якщо для початку занять підійде звичайний зручний спортивний одяг, то з часом і справді доведеться задуматися про покупку кімоно. Коли це зробити – питання індивідуальне. Зайнятися ним можна через пару тижнів або навіть місяців.

Особливості та види тренувальних кімоно (Гі)

Безсумнівно, кімоно значно більше підходить для тренувань, ніж будь-який інший одяг. Спеціальний крій, щільна тканина, посилення місць, які піддаються найбільшому фізичному впливу, – все це робить тренування більш комфортними.

Кімоно (Гі) діляться на три типи:

  • для дзюдо (плетені куртка, посилені штани);
  • для карате (гладка тканина куртки і брюк);
  • для таеквон-до (цільна куртка).

Яке кімоно вибрати для дитини

Для дитини, виходячи з нашого досвіду, цілком підійде найпростіше кімоно «карате» білого кольору. Воно витримує всі необхідні навантаження і виконує поставлені завдання. При цьому його вартість нижча, ніж у інших типів. Оскільки діти ростуть, то і кімоно доведеться через якийсь час міняти. І в даному випадку це прекрасна можливість заощадити сімейний бюджет, без жодного збитку для занять і комфорту.

Яке кімоно вибрати для дорослого

Що стосується кімоно для дорослого, або дитини, яка займається вже тривалий час, можна взяти і більш “просунуте” дзюдошне кімоно. Воно відрізняється структурою тканини і більшою витривалістю.

Колір можна вибрати як білий, так і синій. Все це дуже індивідуально і залежить виключно від ваших уподобань. Комусь імпонують білі моделі, хтось вибирає більш практичний і менш маркий синій варіант. У будь-якому випадку вибір за вами.

Мета багатьох магазинів – продати дорожчий виріб і зробити так, щоб ви незабаром повернулися за новою покупкою. На відміну від них, наші тренери завжди готові проконсультувати вас на предмет вибору кімоно з позиції того, який варіант буде більш зручним, практичним, виходячи з досвіду тренувань. Ми із задоволенням допоможемо вам підібрати кімоно, яке прослужить і буде радувати довгий період часу.