Чому варто записати доньку на Прикладне Айкідо

Спорт для девочек - Прикладное Айкидо

Чому варто записати доньку на Прикладне Айкідо

Якщо ви щасливі батьки чарівної дівчинки і думаєте, куди ж її записати, з повною впевненістю можемо сказати, що Прикладне Айкідо для дітей – оптимальний варіант. Розглянемо користь занять айкідо для дівчаток докладніше.

Чого навчить Прикладне Айкідо

Мабуть, ключове в наших заняттях – це самооборона для дівчаток. Займаючись Прикладним Айкідо, вони завжди зможуть за себе постояти. Тренувальна програма побудована таким чином, щоб навчити дитину дати відсіч в будь-якому конфлікті і при загрозі нападу, захопленню за волосся, спробі схопити за руку або плече, наміру щось вкрасти у дитини з кишені і багато іншого. Набір прийомів цілком прийнятний до реального життя і тих неприємних ситуацій, з якими може зіткнутися людина в сучасному світі.

У той же час ми не обмежуємося винятково можливістю за себе постояти. Тренери намагаються вчити дітей всіляко уникати посилення конфлікту і намагатися вирішити спірну ситуацію мирним шляхом, за допомогою слів і якихось дій. Але повторимо, якщо це не допомагає, ваше дитя буде в змозі дати відсіч забіяці.

Чому варто вибрати саме айкідо

Самооборона для дітей в цілому, і самозахист для дівчаток зокрема, входить у численні спортивні напрями та секції. Чому ж варто зупинитися саме на айкідо? Все дуже просто. Айкідо не виховує в дітях агресію, це не конфліктний і не змагальний вид спорту. Тут немає необхідності когось бити. І ви можете бути впевнені, що ніхто не буде бити в тому числі і вашу дитину. Так, діти вчаться і відпрацьовують прийоми як один на одному, так і на своїх тренерах. Але у нас немає спарингів як таких.

З одного боку дитина вчиться захищатися, з іншого – допомагати тому, хто працює з нею в парі, і таким чином розвиває свої навички спілкування, вчиться дружити, поступатися, допомагати і підтримувати.

Ми намагаємося розвивати дітей не з позиції «кожен сам за себе», де всі змагаються один з одним, а в атмосфері дружелюбності, уваги і взаємодопомоги.

Ми не поділяємо групи окремо для хлопчиків і дівчаток. Всі учні займаються в загальних групах, що дозволяє їм вчитися спілкуватися один з одним. Дівчатка вчаться і відпрацьовують прийоми на хлопчиках, що дозволяє їм не губитися і не боятися сильніших супротивників.

Комплексні заняття

Ще один вкрай важливий момент полягає в тому, що ми приділяємо достатньо часу і уваги фізичній підготовці дітей. Спеціальний курс загальної фізичної підготовки включає в себе цілу серію вправ, які дозволяють дитині гармонійно розвиватися.

Дівчата ж на заняттях в першу чергу залишаються дівчатками. Передбачені вправи, що сприяють формуванню і підтриманню правильної постави, комплекси на рухливість, гнучкість, пластичність. Айкідо не деформує і не спотворює жіночу красу. Ви не зустрінете тут дівчат з непропорційно широкими плечима, у нас немає збитих кулаків і закривавлених кісточок, деформованих вух і носів. Наші вихованки можуть за себе постояти, але виростають рухливими, спортивними, гнучкими і, найголовніше, жіночними.

Зали в різних районах Києва

Ще один вагомий аргумент – місце розташування. Якщо ви шукаєте айкідо на правому березі, на ваш вибір представлені відразу два зали. Великий зал, в якому проводяться заняття для дорослих і дітей, знаходиться в пішій доступності від метро Берестейська й Шулявська. Також функціонує тренувальний зал для дітей на Колібрісі (Борщагівка). Якщо ж вас цікавить айкідо на лівому березі, ще один зал знаходиться в двох хвилинах пішки від метро Позняки. Більш детальну інформацію з приводу місця розташування і графіка тренувань можна знайти тут.