5 основних причин записати дитину на Прикладне Айкідо

5 основних причин записати дитину на Прикладне Айкідо

Багато батьків часто задаються питаннями про те, як підтримати здоров’я своїх дітей, як виховати їх всебічно розвиненими, як відірвати їх від комп’ютера і не тільки. У час комп’ютеризації суспільства і розвитку гаджетів, які з кожним роком тільки набирають обертів, ці питання постають все більш гостро. Завантаженість у школі учні часто знімають нібито «відпочиваючи» за комп’ютером, а це негативно впливає на їх зір, поставу, здоров’я в цілому. Тому фізичні вправи вкрай важливі для розвитку дитини. Не тільки фізичного, а й психологічного.

Варто відзначити, що багато відомих осіб активно займаються спортом, наймаючи для цього особистих тренерів або будуючи власні спортзали будинку. Деякі віддають перевагу східним єдиноборствам, при цьому це далеко не завжди актори на кшталт Ван Дама, Чака Норріса, Джейсона Стетхема і т.д. Серед відомих жителів Голлівуду перевагу саме єдиноборствам віддають такі зірки як:

 • Мел Гібсон.
 • Мілла Йовович.
 • Ніколас Кейдж.
 • Гай Річі і багато інших.

Також єдиноборствами захоплювався Елвіс Преслі. Цей список можна продовжувати дуже довго. Адже єдиноборства розвивають не тільки фізичну силу.

Перша причина, з якої ми рекомендуємо записати дитину на айкідо, дуже проста. На тренуваннях, крім фізичного розвитку ми обов’язково прищеплюємо:

 • повагу до старших і близьких;
 • дисциплінованість;
 • організованість;
 • уважність;
 • старанність.

І це тільки частина того, що отримує дитина, займаючись єдиноборствами.

Далі у батьків завжди постає питання, що ж саме вибрати, аби це було не травматичним для дитини, але в той же час дозволяло їй розвиватися фізично. І це друга причина, через яку варто записати дитину на айкідо. Прикладне Айкідо є системою самооборони, яка була адаптована спеціально для дітей.

Програма дитячих тренувань побудована таким чином, щоб сприяти їхньому гармонійному фізичному і психологічному розвитку.

І в той же час, що дуже важливо, ймовірність травматизму для зростаючого організму зведена до мінімуму.

Третя причина, з якої варто записати дитину на айкідо, це соціалізація. У Прикладному Айкідо немає змагальної мети. Чому в айкідо немає змагань – можна прочитати в цій статті. У нас на тренуваннях є друзі і партнери, з якими дитина вчиться дружити, співпрацювати, спілкуватися і розвиватися разом. У той же час будь-які техніки Прикладного Айкідо необхідно робити в парі, що дозволяє дитині соціалізуватися, вибудовувати відносини з оточуючими людьми і в подальшому легше знаходити спільну мову з однолітками, новим колективом і т.д.

Ще одним важливим пунктом в тренувальному процесі є вміння ставити цілі та досягати їх. І це четверта причина, з якої важливо записати дитину на айкідо. Так, у нас немає змагань, але у нас є атестації на пояси.

 • По-перше, для дитини важливі будь-які зовнішні прояви досягнення результатів. І зміна пояса є великою мотивацією.
 • По-друге, атестації бувають не так часто, щоб стати рядовим і звичайним явищем. Ця подія, до якого варто готуватися.
 • По-третє, чим темніше пояс, тим довшим буде розрив між атестаціями.

Таким чином, дитина спочатку отримує мету до якої потрібно йти і готуватися. І це мета не на одне або два тренування. І навіть не на один місяць. Чим далі, тим складнішою стає атестаційна програма, збільшуються терміни між іспитами. Для досягнення наступного ступеню необхідно докласти більше зусиль, що привчає дитину ставити цілі і досягати їх. І чим вище мета, тим більше зусиль необхідно докласти для її досягнення.

І п’ята причина, з якої ми рекомендуємо вам записати дитину до нас, це увага, яку вона отримає з боку тренерів нашого Клубу. Ми прагнемо працювати з кожною дитиною, спираючись саме на її фізичні дані, якими б вони не були. На тренуваннях присутні три тренери, що дозволяє нам приділити увагу кожному, хто займається. Таким чином, ви можете бути впевнені, що ми зможемо знайти підхід до дитини і приділити їй достатньо уваги на будь-якому етапі занять – від новачка до вже досвідченого айкідоки.

Якщо Ви хочете, щоб Ваша дитина розвивалася всебічно як фізично, так і психологічно, ми, звичайно ж, рекомендуємо заняття спортом взагалі, і бойовими мистецтвами зокрема. Якщо Ви захочете привести свою дитину до нас, то можете бути впевненими в тому, що ваша дитина отримає:

 • дисципліну і взаємну повагу;
 • соціалізацію і нових друзів;
 • вміння ставити перед собою цілі і досягати їх;
 • навантаження, яке буде допомагати гармонійно розвиватися фізично, без шкоди для здоров’я організму, що росте;
 • увагу з боку тренерів.

Якщо у вас виникнуть будь-які питання з приводу тренувань з айкідо для дітей в Києві, ви завжди можете зв’язатися з нами. Наші контакти і актуальний розклад занять можна знайти тут.