Семінари та атестації

У всіх бойових мистецтвах є своя система визначення та підтвердження рівня майстерності учнів. Більш детально ми розповідали про це у статті Система рангів та відмінностей у єдиноборствах”.

Клуб Прикладного Айкідо “Лазар” не виняток. Ми є частиною Міжнародної Федерації, тому наші вихованці та тренери мають можливість складати іспити за встановленою програмою атестації на відповідні пояси та брати участь у семінарах, які проводить голова МФПА.

Проте, ми хотіли б звернути увагу на наступне:

  • Участь в екзаменах та семінарах є добровільною та завжди залишається на розсуд самого учня чи його батьків.
  • Ми можемо рекомендувати, але ніколи не будемо наполягати на участі в наших заходах.

Однак для тих, хто вирішив максимально заглибитися у вивчення Прикладного Айкідо та зростати у цій дисципліні, існують щорічні семінари, які проводить голова МФПА, Майстер Радоіца Спасовіч.

Семінар проходить у форматі активних практичних занять та триває 2-3 дні. Ці кілька тренувань мають на меті:

  • підвищити рівень майстерності учнів;
  • розібрати нові техніки;
  • пропрацювати нюанси прийомів, що вивчалися раніше;
  • відкоригувати існуючу роботу;
  • виправити помилки, які можуть виникати в процесі тренувань.

Семінар завжди проводиться у форматі максимально прикладної події, яка дозволяє отримати набір не теоретичних, а саме практичних навичок, які в подальшій роботі напрацьовуються та відшліфовуються.

Останній день семінару присвячується великій щорічній атестації на нові пояси і є ключовою подією заходу. На атестацію завжди збирається велика кількість гостей та глядачів. Тут всі вихованці демонструють отримані та напрацьовані за рік навички перед високою комісією.

В нашому бойовому мистецтві встановлені чіткі терміни підготовки до нового поясу:

  • перші два пояси, за умови регулярного відвідування тренувань та продуктивної роботи, можна отримати за перший рік навчання;
  • усі подальші – лише один пояс на рік;
  • строк підготовки на чорний пояс сягає не менше, чим 2 роки після атестації на коричневий.

Тому для отримання чорного поясу необхідно не менше 6-7 років регулярних та плідних тренувань.

Також варто зазначити, що отримання чорного поясу є не завершенням навчання, а лише переходом на новий рівень роботи. Більш детально це питання ми висвітлювали у статті Чорний пояс: фінал чи початок шляху?.

Проте, будь-який шлях починається з першого кроку. А вивчення Прикладного Айкідо з пробного тренування. Дізнатися розташування найближчого залу, розклад і знайти необхідні контакти можна тут. Або напишіть нам у Telegram.

Зустрінемось на татамі!