Про нас

Про нас

Клуб Прикладного Айкідо “Лазар” – це велика злагоджена команда людей, які живуть і дихають айкідо. Для нас це не просто тренування, а стиль життя. Постійний рух вперед і вгору. Бажання розвиватися і ділитися знаннями, які ми черпаємо безпосередньо у нашого Вчителя, голови Міжнародної Федерації Прикладного Айкідо Майстра Радоіци Спасовіча, Чорний пояс 9 Дан.

Для нас дуже важливо зберегти дух і принципи того, як побудований процес викладання в клубі Засновника. Весь тренерський склад брав участь у великій кількості семінарів з Прикладного Айкідо, в тому числі міжнародних. Ми намагаємося приділяти максимум уваги кожному учневі, незалежно від рівня підготовки, і створювати дружню атмосферу в процесі навчання. Тренери клубу завжди раді поділитися своїми знаннями та напрацюваннями з усіма, хто вирішить до нас приєднатися.

Більш докладну інформацію про наших тренерів можна знайти в розділі команда.

Окремо хотіли би відмітити, що кожен з наших тренерів обов’язково приймає активну участь у проведенні дитячих тренуваннь. Про особливості нашого підходу можна прочитати в розіділі Айкідо для дітей.