Про нас

Клуб прикладного Айкідо “Лазар” – це велика злагоджена команда людей, які живуть і дихають айкідо. Для нас це не просто тренування, це стиль життя. Постійний рух вперед і вгору. Бажання розвиватися і ділитися знаннями, які ми черпаємо безпосередньо у нашого Вчителя, голови Міжнародної Федерації Прикладного Айкідо (поставимо посилання на розділ Федерація) Майстри Радоіци Спасовіча, Чорний пояс 9 Дан.

Наш Клуб офіційно зареєстровано 16 жовтня 2018 року. Саме цю дату ми вважаємо днем ​​народження КПА “Лазар”. Але це була просто чергова сходинка розвитку нашої величезної айкіродини.

Варто зазначити, що ми йшли до цього кілька років, впродовж яких виростили та виховали чималу кількість учнів. Багато з них вже є володарями чорних поясів і продовжують займатися разом з нами.

Вся наша робота побудована на принципах взаємної поваги. Прикладне Айкідо – не змагальний вид спорту, тому у Клубі ми створюємо та підтримуємо атмосферу спільного розвитку, дружби, взаєморозуміння і взаємодопомоги.

Основа нашої роботи:

  • соціалізація;
  • вміння взаємодіяти;
  • допомога один одному;
  • взаємна підтримка.

Ми хотіли створити і розвивати колектив, в який з радістю приходять дорослі і діти. Місце, де кожен відчуває себе рівним серед рівних і може розраховувати на підтримку тих, хто поруч.

Наша мета – розвиток гармонійних особистостей, як фізично так і психологічно. Наші учні можуть:

  • постояти за себе;
  • захистити слабкого;
  • уникнути конфлікту або звести його нанівець;
  • розуміють і усвідомлюють свою силу і відповідальність;
  • застосовують отримані навички у виняткових випадках.

Для нас дуже важливо зберегти дух і принципи того, як побудований процес викладання в клубі Засновника. Весь тренерський склад брав участь у великій кількості семінарів (додамо посилання на розділ про семінари та атестації) за Прикладному Айкідо, в тому числі – міжнародних. Ми намагаємося приділяти максимум уваги кожному учневі, незалежно від рівня підготовки, і створювати дружню атмосферу в процесі навчання.

Тренери клубу завжди із задоволенням поділяться своїми знаннями та напрацюваннями з усіма, хто вирішить до нас приєднатися. Актуальні розклад, адреси залів і контактну інформацію можна знайти тут.

Більш детальну інформацію про наш тренерському складі можна знайти в розділі Команда.

Окремо хотілося б відзначити, що кожен з наших тренерів обов’язково бере активну участь в проведенні дитячих тренувань. З особливостями нашого підходу можна ознайомитись у розділі Айкідо для дітей.