У Києві відбувся семінар та атестація з Прикладного Айкідо

Аттестация на пояса 2019

У Києві відбувся семінар та атестація з Прикладного Айкідо

15-17 березня 2019 року в Києві відбувся семінар з Прикладного Айкідо під керівництвом президента Міжнародної Федерації Прикладного Айкідо Радоіци Спасовіча, чорний пояс, 9 Дан SOKE. У семінарі взяли участь також вихованці та тренери Клубу Прикладного Айкідо «Лазар». А 17 березня, на завершення семінару, відбулася велика атестація.

Екзаменаційну комісію очолював Майстер Радоіца Спасовіч, чорний пояс 9 Дан. Також у складі комісії були один з провідних майстрів федерації Йован Спасовіч, чорний пояс 4 Дан, і керівник Клубу Прикладного Айкідо «Київ» Майстер Андрій Рижаков, чорний пояс 4 Дан.

Ми горді і раді, що наші учні показали високий рівень підготовки, гідно відзначений главою федерації, свою завзятість і працьовитість. Успішно пройшли атестацію, отримавши заслужені нові пояси. Тренерський склад щиро вітає всіх наших вихованців.

Від імені всього клубу, всієї айкі-сім’ї, вітаємо наших тренерів: Олену Морачевич з успішною атестацією на чорний пояс 1 Дан і отриманням звання Майстер Прикладного Айкідо, а також Юрія Петровічева з успішною здачею на чорний пояс 2 Дан.

Окремо хочемо привітати всіх учнів, батьків, тренерів та всіх причетних до діяльності Клубу Прикладного Айкідо «Лазар» з отриманням подяки «За внесок у розвиток Прикладного Айкідо». Для нас честь, що глава Федерації високо цінує нашу роботу.

Щиро вітаємо всіх і кожного! Раді розвиватися разом!

З повагою,
Тренерський склад Клубу Прикладного Айкідо “Лазар”