Команда

Наші цінності та основні завдання

У Клубі Прикладного Айкідо “Лазар” ми чітко дотримуємося системи навчання, побудованої главою Міжнародної Федерації Прикладного Айкідо, Майстром Радоіцей Спасовічем, чорний пояс 9 Дан. Наші тренери брали і беруть участь у великій кількості семінарів, в тому числі міжнародних, як в Україні, так і за її межами. Ми регулярно проходимо стажування в Сербії, займаючись безпосередньо у засновника напрямку Прикладне Айкідо.

Ми прагнемо максимально чітко передати отримані знання. Для нас важливо і цікаво розвиватися, поглиблювати і розширювати свої знання саме в Прикладному Айкідо. А не в двох, трьох або десяти видах єдиноборств. На наше тверде переконання, людина, котра заявляє, що знає кілька бойових мистецтв, або дійсно Великий Майстер і Учитель, яких у світі одиниці, або людина, яка просто нахапалася поверхневих знань, не осягнувши суті. Адже, як говорив Сенека, «хто всюди – той ніде».

Ми будемо раді навчити вас усього, що знаємо і вміємо в рамках Прикладного Айкідо. Ми працюємо на кожному тренуванні для того, щоб удосконалюватися і розвиватися. Це шлях, яким можна йти протягом усього життя. Якщо ви вирішили приєднатися до нас, або записати дитину, будьте певні, що на наших тренуваннях буде дисципліна, повага, дружня атмосфера і Прикладне Айкідо.