Команда

Тренерський склад Клубу Прикладної Айкідо “Лазар” – це насамперед команда однодумців. Зі своїми особливостями, нюансами, рисами характеру та інтересами. Але наш спільний знаменник – Прикладне Айкідо.

Наш шлях – шлях розвитку, самовдосконалення та постійного руху:

 • Ми чітко дотримуємося системи навчання, яку вибудував голова Міжнародної Федерації Прикладного Айкідо, Майстер Радоіца Спасовіч, Чорний пояс 9 Дан.
 • Наші тренери брали і беруть участь у великій кількості семінарів, в тому числі міжнародних, як в Україні, так і за її межами.
 • Ми регулярно стажуємось у Сербії та тренуємось безпосередньо у засновника напрямку Прикладне Айкідо.
 • Наше завдання – максимально чітко передати отримані знання. Для нас важливо і цікаво розвиватися, поглиблювати і розширювати свої пізнання саме в даному напрямку.

  Роботу тренерського складу Клубу Прикладної Айкідо “Лазар” високо оцінив глава МФПА, Майстер Р. Спасовіч, коли вручив нам Диплом за розвиток і популяризацію Прикладного Айкідо.

  Варто відзначити, що одне з наших завдань – створити можливість кожній людині вирости від новачка до досвідченого тренера. Безсумнівно, не кожна людина хоче стати тренером. Але кожен тренер – це людина, котра пройшла весь шлях навчання в нашому Клубі. Це людина, котра розділяє наші цінності, знає принципи й особливості проведення тренувань.

  І кожен наш тренер – це людина, котра продовжує тренуватись та вчитись. Ми вчимося і тренуємося разом з нашими учнями. Ми так само працюємо над собою на кожному занятті. Ми вдосконалюємося і розвиваємося.

  Ми будемо раді навчити вас усього, що знаємо і вміємо у межах Прикладного Айкідо. Це шлях, яким можна йти все життя. І якщо ви вирішили приєднатися до нас або записати дитину, будьте впевнені, що на наших тренуваннях буде дисципліна, повага, дружня атмосфера і Прикладне Айкідо.

  Петровічев Юрій Олександрович

  Майстер Прикладного Айкідо, Чорний пояс 2 Дан

  Головний тренер і один із засновників нашого Клубу. Навчався у таких Майстрів як Л. Врачаревіч, Р. Спасовіч, І. Петрович, Б. Брещанскі, М. Трайковскі, А. Рижаков, Й. Спасовіч, М. Гаріч. Досвід викладання понад 10 років. Спеціалізується на дорослих і дитячих тренуваннях. Викладає в залах на Позняках, Берестейській і Борщагівці.

  Морачевич Олена Сергіївна

  Майстер Прикладного Айкідо, Чорний пояс 1 Дан

  Старший тренер і одна із засновників нашого Клубу. Навчалась у таких Майстрів як Р. Спасовіч, Б. Брещанскі, М. Трайковскі, А. Рижаков, Й. Спасовіч. Досвід викладання понад 10 років. Спеціалізується на дорослих і дитячих тренуваннях. Викладає в залах на Позняках, Берестейській і Борщагівці.

  Приходченко Валерій Валерійович

  Майстер Прикладного Айкідо, Чорний пояс 1 Дан

  Старший тренер нашого Клубу. Навчався у таких Майстрів як Р. Спасовіч, М. Трайковскі, А. Рижаков, Й. Спасовіч. Досвід викладання понад 7 років. Спеціалізується на дорослих і дитячих тренуваннях. Викладає в залах на Берестейській і Борщагівці.

   

  Бабич Марія Миколаївна

  Коричневий пояс, 1 Кю

  Інструктор нашого Клубу. Навчалась у таких Майстрів як Р. Спасовіч, А. Рижаков, Й. Спасовіч. Спеціалізується на дорослих і дитячих тренуваннях. Викладає в залі на Позняках.

  Ганжа Тетяна Петрівна

  Коричневий пояс, 1 Кю

  Інструктор і вихованка нашого Клубу. У тому числі навчалась у таких Майстрів як Р. Спасовіч, М. Трайковскі, Й. Спасовіч. Спеціалізується на дорослих і дитячих тренуваннях. Викладає в залі на Позняках.

   

  Терещенко Петро Володимирович

  Зелений пояс, 3 Кю

  Інструктор і вихованець нашого Клубу. У тому числі навчався у таких Майстрів як Р. Спасовіч, М. Трайковскі, А. Рижаков, Й. Спасовіч. Спеціалізується на дитячих тренуваннях. Викладає в залі на Борщагівці.

  Дешура Іванна Андріївна

  Зелений пояс, 3 Кю

  Інструктор і вихованка нашого Клубу. Спеціалізується на дитячих тренуваннях. Викладає в залі на Берестейській.