Айкідо для дітей

Прикладне Айкідо для дітей – прекрасний шанс допомогти вашій дитині розвиватися як фізично, так і психологічно.

Це сербська система самооборони, яка відповідає сучасним вимогам і запитам. Ми допоможемо виробити впевненість в собі і захиститися в разі прояву агресії, як з боку однолітків, так і від більш старших дітей.

Займаючись у нас, дитина обов’язково отримає необхідне для гармонійного фізичного розвитку навантаження:

  • Зміцнить м’язи і сухожилля.
  • Підвищить витривалість, силу і швидкість реакції.

Тренування з айкідо для дітей – це не ліки від усіх хвороб, але регулярні заняття позитивно впливають на поставу і координацію.

На кожному занятті ми приділяємо увагу вправам, які мають загальнозміцнюючий ефект на організм в цілому. Також у тренувальний процес включені кувирки і перекати. Ми пояснимо, як робити їх правильно. Що, в свою чергу, з одного боку, допоможе навчитися акуратно падати і правильно кувиркатися в разі падіння. З іншого боку, це гарне тренування вестибулярного апарату.

На кожному занятті ми відпрацьовуємо прийоми самооборони. Що робити, якщо хапають за волосся або за руки? Як захиститися від удару і як протистояти кільком нападникам? Все це і не тільки дитина зможе вивчити у нас в Клубі Прикладного Айкідо “Лазар” в Києві.

Але це тільки фізична складова. Наші тренування з айкідо для дітей будуються на трьох “китах”:

  • повага;
  • дисципліна;
  • завзятість.

Ми поважаємо наших учнів і вчимо їх поважати один одного. Допомагати і підтримувати молодших і новачків. Захищати слабших і з повагою ставитися до старших.

На наших тренуваннях завжди доброзичлива атмосфера, при цьому обов’язково є дисципліна. Пустощі і неслухняність залишаються за дверима залу. Це привчає дітей до організованості і відповідальності.

Ми впевнені, що успіх тільки на 5 відсотків складається з таланту. 95% успіху завжди становить наполеглива праця. Тільки займаючись і викладаючись на повну на кожному тренуванні, можна досягти результату. Те, що приходить легко, цінується не настільки дорого. Ми допоможемо дитині навчитися ставити цілі і досягати їх. Наполегливою і копіткою працею.

У нашому клубі проводяться атестації на пояси, але їх частота не така висока, щоб вони здавалися дитині рядовою подією. І будемо чесні, допускаються до іспиту тільки ті, хто дійсно наполегливо тренується і росте над собою. Як в плані роботи, так і в плані дисципліни.

Якщо ви хочете, щоб ваша дитина гармонійно розвивалася фізично і могла себе захистити, навчалася ставити цілі і досягати їх, отримала додаткову можливість соціалізації в дружньому колективі – будемо раді бачити вас у нас на пробних заняттях. Контактну інформацію, адреси та розклад роботи наших залів ви можете знайти в розділі контакти.

Багато іншої корисної інформації щодо тренувань, форми і не тільки можна знайти в розділі статті.